Наші популярні маршрути

Усі маршрути

Час відправлення з міст

Марганець
05:00
Нікополь
05:00
Орджонікідзе (Покров)
06:00
Апостолове
07:00
Кривий Ріг
08:00
Кировоград (Кропівницький)
10:00
Умань
12:30
Вінниця
15:00
Хмельницький
16:30
Тернопіль
18:00
Львів
20:00

Якщо ви збираєтеся їхати до сусідньої країни за робочою чи іншою потребою, то краще подорожувати з максимальними зручностями. Наша компанія пропонує місткі автобуси, розраховані на сім пасажирів. Сучасні автомобілі забезпечені кліматичним обладнанням, анатомічними сидіннями та медіа-системою, тому до точки призначення ви дістанетесь швидко і не втомитеся в дорозі.

Чому потрібно замовити пасажирські перевезення у нас

Збираючись вирушити на далеку відстань, важливо правильно вибрати сервіс. Без цього поїздка виявиться довгою, нудною та некомфортною. Наша компанія пропонує клієнтам найвищий рівень обслуговування, тому що дбає про пасажирів і хоче, щоб ви й надалі користувалися послугами Bus-poezdki. Бронюючи квитки у нас, ви отримуєте плюси завдяки яким поїздка пролетить в одну мить:

  1. Ми пропонуємо демократичні ціни на пасажирські перевезення. Вам не доведеться жертвувати бюджетом, щоб придбати квиток.
  2. Семимісні автомобілі позбавляють пасажирів від тисняви та психологічного дискомфорту, які супроводжують людину під час поїздки на великих туристичних автобусів.
  3. Обмежена кількість місць, що в одному автобусі прискорює проходження митного контролю, вам не доведеться годинами чекати своєї черги.
  4. У салоні встановлений кондиціонер та пічка, поїздка проходить із зручністю за будь-якої погоди.
  5. Встановлений телевізор дозволить вам розважитись переглядом цікавого фільму або передачі.
  6. У салоні обладнана точка бездротового доступу в інтернет, а біля кожного сидіння є USB-зарядка, яка не дасть вашому гаджету розрядитися в найневідповідніший момент.
  7. Містке багажне відділення дозволить вам взяти необхідну кількість речей.

Також надається послуга зворотної подорожі. Якщо ви хочете недорого, швидко і зручно дістатися до іншої країни, то вибирайте пасажирські перевезення від Bus-poezdki.

Найкращі відгуки про поїздки

Тетяна

Дякуємо за високий комфорт та швидку поїздку. Їхали з Кривого Рогу до Варшави, дуже сподобалося (зручні сидіння, ввічливий водій). Безпека на найвищому рівні. Рекомендую всім. Найкращі поїздки!

Вадим

Користуюсь послугами з 2019 року. Все дуже подобається – ціни не високі. Комфортні сидіння, поспати можна легко і зусиль. Доставлять швидко та безпечно.